İzmir Kordonda Gün Batımı Şahane Yemekler Bahane ; En iyi Kordon Restorantları

İzmir denince aklımıza ilk gelen bayanlarıdır. İzmir’in kendine özgü bir güzelliği var, havasından mı, suyundan mı bilinmez ama orada doğup büyüyen insanlar nedense alımlı olur Türkiye de ya da o şekilde algı oluşmuş. Fakat güzelliğin yanı sıra, yemek kültürü de İzmir’i ayrı özel kılan farklı bir konudur. Sizlere İzmir’in En iyi Kordon Restoran mekânları neler bunlardan bahsedeceğim.

Deniz Restoran

İzmir’in gözbebeği olan bu restoran 1981 yılında kurulmuş. Kurulduğu yıldan itibaren verdikleri hizmetler, gösterdikleri özveri ile sadece İzmirlilerin gönlünü kazanmayıp, civar illerden de müşteri kazanmıştır. Bir diğer kitle de yabancılar. Yabancıların Deniz Restoran’a ilgisi bir hayli fazla. İzmir’e geldiğiniz zaman muhakkak uğramanız gereken bir mekan. Balıkları , mezeleri , ara sıcakları , tatlıları ve kaliteli hizmetiyle insanı mest eden bir mekan. Muhakkak uğrayın!

Tel : 232 464 44 99

izmir-kordon-mekanlari

Cumba Et

Bornova’da hizmet veren Cumba Et Restoran kente tepeden bakan bir mekan. Bulunduğu konum itibari ile manzarası adeta mest ediyor. Bulunduğu konum ve İzmir’in tarihine uygun olarak dizayn edilmiş mekan görüntü olarakta tam puan almayı hak ediyor. Özel günlerde , toplantılar ve grupların vazgeçilmez mekanı olan Cumba Et , Cumba ön Bahçe ve Cumba saklı bahçe olarak 2 farklı alanda hizmet veriyor. Et konusun da oldukça iddalı olan restoran gidip , görülesi bir yer.

Tel : 232 388 37 73

Su

Kordonboyu’nda geçtiğimiz yıllarda açılan mekan kurmuş olduğu konsept ve dizayn olarak çocuklu ailelerin vazgeçilmez mekanı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Restoran’a kurulan çocuk odası sayesinde aileler yemeklerini yerken çocukları oyun oynayabiliyor , Dvd’den çizgi film izleyebiliyor. Masaların bulunduğu alana kurulan ekranlar sayesinde aileler de yemeklerini yerken ekranlardan çocuklarını takip edebiliyorlar. Güven içinde zaman geçirilebilecek bir mekan olduğu kesin. Gidilmesi gereken mekanlar arasında yerini aldı bizce.

Tel : 232 464 57 57

izmir-mekanlari

Lavanta

Mekanın benimsediği altın kurallardan birisi ‘’sağlık’’. Oluşturdukları menüler de genel de sağlıklı ürünler bulunmakta. Antalya mutfağını mümkün olduğunca geniş kitleye sunmak isteyen mekan bu konuda oldukça başarılı gibi. Sağlığınızı düşünüyor ve gönül rahatlığıyla sağlıklı ürünleri bulabileceğiniz bir mekan arıyorsanız , doğru yerdesiniz. Lavanta size bu imkanı sunuyor. Uğramayı unutmayın!

Katagoriler: Lezzetli Mekanlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde ilgili yorumlar tavsiyeler yazarların kendi görüşlerini yansıtır, sosyallezzet.com'un görüşlerini yansıtmaz. Üyelerin hakaret, küfür ve kaba ifade kullanmaları yasaktır. Site yönetimi uyarı veya açıklama yapmadan herhangi bir yorumu silme hakkını saklı tutar.

Email hesabınız yayınlanmayacak! Gerekli alanları doldurunuz. *

*
*