İçiniz Rahat Olsun: Temizliği İle Ün Salmış İstanbul Mekanları

İstanbul Mekanları

İçiniz Rahat Olsun: Temizliği İle Ün Salmış İstanbul Mekanları

Dışarıda yemek yemeyi hepimiz seviyoruz ve gittiğimiz yerin mutlaka görsel olarak güzel olmasını bekliyoruz. Ayrıca yemeklerinin lezzetli olmasını ve farklı sunumlar ile gelmesini de istiyoruz. Peki seçtiğimiz restoranların ne kadar temiz olduğunu biliyor muyuz? Dışarıdan bakıldığında her restoran temiz gibi görünür. Mutfak arkasının nasıl olduğunu ise bilmemize imkan yoktur. Eğer temizliğe önem veriyor ve yemek için seçtiğiniz mekanın temiz olmasını istiyorsanız, mükemmellik sertifikası almış olmasına dikkat etmelisiniz. Bu yazımız ile temizliği ile ün salmış İstanbul restorantları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte o restoranlar;

İstanbul Mekanları

İstanbul Mekanları : Şans Restoran

Levent’in en şık mekanlarından biri olan Şans, görenleri ve deneyenleri kendisine hayran bırakıyor. Temizliği ile ün yapmış olan bu mekanda lezzetli yemeklerin muhteşem sunumları dikkat çekiyor. Hem kaliteli hizmet anlayışı hem de güler yülü personeli bulunan bu farklı mekanı hem gündüz hem de akşam yemekleriniz için tercih edebilir, mükemmel şaraplarının lezzetlerine bakabilirsiniz.

Nicole;

Beyoğlu’nun muhteşem manzarasına sahip olan bu mekan, uzun yıllardır tek bir işletmeci tarafından yönetiliyor. İşletmecisi aynı zamanda restoranın aşçısı. Mükemmel el lezzetini sıcak ve samimi bir ortamda müşterilerine sunan bu mekan, İstanbul’un en temiz restoranları arasında yerini alıyor. Müşterilerine Avrupa’daymış havası katan bu mekanın muhteşem eşleşmeler ile şarap tercihleri de, gelenlerin memnun kalmasına neden oluyor.

İstanbul Mekanları

Deraliye Osmanlı Saray Mutfağı Restoran;

Sultanahmet’in en göze mekanlarından Deraliye, Osmanlı kültürünün sizlerle buluşmasını sağlayan önemli mekanlardan biri. Osmanlı olur da temizlik olmadan olur mu? Tabi ki bu mekan da, Osmanlı mutfağının eşsiz lezzetleri ile birlikte, temizliği ve mimari dokusu ile ün yapmış. Türk ve Ortadoğu mutfağının eşsiz lezzetlerini en güzel kalite ile bulacağınız bu mekanı mutlaka denemelisiniz.

Tuğra Restoran;

Temiz restorantlar arasında yerini almış olan Tuğra, Çırağan Sarayı’nın eşsiz manzarası ile sizleri buluşturuyor. Boğaz keyfi ile güzel bir akşam geçirmek istiyorsanız, mutlaka bu mekanı tercih etmelisiniz. Temizliğinin yanı sıra dillere destan olan şarapları ve mükemmel yemekleri ile sizleri de büyüleyecek bu restoranı, özel günlerinizde tercih edebilirsiniz.

Katagoriler: Lezzetli Mekanlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde ilgili yorumlar tavsiyeler yazarların kendi görüşlerini yansıtır, sosyallezzet.com'un görüşlerini yansıtmaz. Üyelerin hakaret, küfür ve kaba ifade kullanmaları yasaktır. Site yönetimi uyarı veya açıklama yapmadan herhangi bir yorumu silme hakkını saklı tutar.

Email hesabınız yayınlanmayacak! Gerekli alanları doldurunuz. *

*
*