İzmir’de En İyi Meyve Kokteyli Sunan Mekanlar Nerededir ?

Yemek bir kültürdür. Herkesin zevki, damak tadı ya da sevdiği lezzetler çeşitlilik gösterse de ana resme bakıldığında yemek yemek tam anlamıyla bir kültürdür. Her ülkenin damak lezzeti yıllardır gelen alışkanlıklar nedeniyle farklı iken her bölgenin bile kendi içinde çeşitli ayrımları vardır. Denizden uzak alanlarda daha çok kırmızı et tüketimi yaygınken deniz yakın alanlarda deniz ürünleri ve çeşit çeşit sebzelerin tüketildiği görülür. İzmir bunun için en iyi örneklerdendir. Ege’nin kalbi olan bu şehir yemek kültürüyle başlı başına bir efsane oluşturmaktadır. Bayoz gibi kendine özgü tatların yaratıcısı olmanın dışında çok lezzetli ürünleri bir araya getirerek şahane kombinasyonlarla servis etmekte de oldukça başarılıdır. Yalnızca yemeği ele almak doğru olmaz aynı zamanda içecek kültürü de farklıdır. Peki İzmir’de en iyi meyve kokteyli sunan mekanlar nerededir ?

İzmir’de En İyi Meyve Kokteyli Sunan Mekanlar

Her mekanın kendine özgü bir özelliği vardır. Kimi çok başarılı şeflere sahip olduğu için oldukça lezzetli ürünler servis edebilirken kimi getirttiği çeşitli ürünlerle farklılık yaratarak lezzeti yakalar. Pek çok çeşitli ürünler servis edilirken kimileri için hazırlama süreci daha zorludur. Meyve kokteylleri de onlardandır. Meyve kokteyli hazırlamak uygun meyveleri bir araya getirmek ve doğru kıvamı yakalamak oldukça zor bir süreçtir. Bunu iyi yapanlar ise gerçekten başarısı takdir edilmesi gerekenlerdendir.

Deniz Restaurant

Atatürk Caddesi, No:188/B | İzmir Palas Oteli, Alsancak, İzmir 35220, Türkiye

90 232 464 4499

Aquarium Restaurant

Gazi Osman Paşa Bulv. Swissotel Grand Efes No:1, İzmir, Türkiye

4140000

Cumba Restaurant

Istanbul Cad. No:54 | Bornova Merkez, Bornova, İzmir, Türkiye

3882850
Boğaziçi Restaurant Üçkuyular

Haydar Aliyev Bulvari uckuyular Feribot Iskelesi ustu, İzmir, Türkiye

+90 232 278 8888
Köşebaşı Kordon

Atatürk Cad. No:174/B | 1.Kordon, izmir, İzmir, Türkiye

+90 232 463 5350

Tarihi Asansör

Şehit Nihat Bey Caddesi No:76/A Karataş – İzmir & Dario Moreno Sokak No : 42 Karataş, Konak, Türkiye

+90 232 293 4777

Katagoriler: Lezzetli Mekanlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde ilgili yorumlar tavsiyeler yazarların kendi görüşlerini yansıtır, sosyallezzet.com'un görüşlerini yansıtmaz. Üyelerin hakaret, küfür ve kaba ifade kullanmaları yasaktır. Site yönetimi uyarı veya açıklama yapmadan herhangi bir yorumu silme hakkını saklı tutar.

Email hesabınız yayınlanmayacak! Gerekli alanları doldurunuz. *

*
*